We share

Your passion

We are

VDM Cars

Wij bieden een ongeëvenaarde beleving bij het uitzoeken van de perfecte youngtimer, investment of sports cars.

Bij VDM Cars hebben we een neus voor de aankoop en verkoop van luxe, exclusieve, investment & sports cars. Wij zijn onafhankelijk en internationaal opererend en wij leveren ‘Service Plus’. Waarom? Omdat wij nét dat extra stapje zetten. Bij ons rijdt u hoe dan ook met een meer dan voldaan overall-gevoel de showroom uit. Daar zijn we vast van overtuigd.

Our Exclusive

Services

Koopt u bij ons een auto, dan kunt u gebruik maken van maximale service.

Maak kennis met onze Exclusive Services

Onze Exclusive Services reiken dan ook verder dan wat u normaliter gewend bent. Zo leveren wij wereldwijd uw auto af, kunt u de auto taxfree bij ons aanschaffen, regelen wij een tijdelijke registratie van een kenteken en verzorgen wij keuringscertificaten. Daarnaast personaliseren wij uw auto naar smaak in onze hightech werkplaats. Dat zeggen wij niet alleen, wij dóen het ook.

Meet the team

  • Bart Wargerink

    Manager Sales
    • t: +49 2562 710 752
    • m: +49 1747 466 665
    • e: bart@vdmcars.de

    Bram Hoefnagels

    Sales/Purchaser
    • t: +31 53 4314026
    • m: +31 6 20657649
    • e: bram@vdmcars.de
  • Mick Wychgel

    Sales
    • t: +49 2562 710 752
    • m: +49 1732 565 319
    • e: mick@vdmcars.de

    Denise Doeve

    Administration
    • t: +49 2562 710 757
    • e: denise@vdmcars.de
  • Anja Rose

    Administration
    • t: +49 2562 710 753
    • e: anja@vdmcars.de

    Rob Brus

    Financial director
    • t: +49 2562 710 731
    • m: +31 653 352 915
    • e: rob@vdmcars.de
  • Maurice Holsbeek

    Service Mechanic
    • t: +49 2562 710 758
    • e: maurice@vdmcars.de

    Floris Struis

    Allround assistant
    • t: 0049-2562 710 752
    • e: marketing@vdmcars.de
  • Chris Grolleman

    Logistics
    • t: 0049-2562 710 752

Onze andere merken

VDM GmbH is één van de meest toonaangevende importeurs en exporteurs van motorfietsen, ATV’s, quads, buitenboordmotoren en andere gerelateerde producten. VDM GmbH levert uitsluitend aan de detailhandel.

www.motorcycletrading.com

VDM Parts is de grootste leverancier van originele motoronderdelen en gerelateerde artikelen voor de detailhandel. VDM Parts levert onderdelen voor Aprilia, Honda, Kawasaki, Moto Guzzi, Suzuki, Vespa/Piaggio en Yamaha.

www.vdmparts.com

MSP (Motorcycelspareparts.eu) is Europa’s nummer 1-leverancier voor originele motorfietsonderdelen van gerenommeerde merken als Honda, Kawasaki, Suzuki en Yamaha. Door ons grote netwerk kan er wereldwijd worden voldaan aan elke vraag van onze klanten.

www.motorcyclespareparts.eu